DMS Česká republika

DMS ČR je sdružením velkých bytových družstev, zajišťujících komplexní správu bytových domů pro své členy a klienty.

DMS ČR Projekty

 

DMS ČR ČASTÉ OTÁZKY

Pokud se nás chcete na něco zeptat, využijte nejdříve možnosti navštívit časté dotazy návštěvníků tohoto webu.

Zprávy z Družstevního marketingového sdružení ČR Obchodní partneři se setkali na bowlingovém turnaji

Na sklonku roku 2017 se konal již jedenáctý ročník BD Challenge Cup, který pro obchodní partnery pravidelně pořádá Družstevní marketingové sdružení ČR. Turnaj se konal v prostorách Hotelu DUO v Praze 9. Utkalo se 24 čtyřčlenných týmů, které soutěžily o vítězný pohár. Vždy šlo o smíšená družstva složená ze dvou mužů a dvou žen.  jedno postavilo Družstevní marketingové sdružení ČR a druhé jeho obchodní partneři. Kromě sportovního zážitku je akce společenskou událostí, kde se setkávají zástupci jednotlivých členů sdružení s obchodními partnery v neformálním rozhovorům. 
 
Po několikahodinovém klání byly vyhlášeny vítězné týmy:
tři nejlepší týmy,
tři nejlepší jednotlivci v kategorii mužů,
tři nejlepší jednotlivci v kategorii žen,
první místo za nejlepší nadhoz mužů,
první místo za nejlepší nadhoz žen,
cena útěchy pro tým s nejmenším počtem bodů,
cena útěchy pro jednotlivce s nejnižším počtem bodů v kategorii mužů i žen.
 
Bowlingového turnaje se zúčastnili zástupci těchto obchodních partnerů: OTIS, Pražská teplárenská, STO, Česká všeobecná stavební společnost, Windov holding, Holborngroup, Global assistance, ČSOB, ČEZ Bytové domy, Belstav , JIS a Glob production.
 

zpět

Poskytnutím výše uvedených údajů udělujete souhlas se zpracováním těchto údajů jako Vašich osobních údajů Družstevním marketingovým sdružením ČR, se sídlem Střelničná 1861/8a, Kobylisy, 182 00 Praha 8, IČ 71284192 (dále jen „DMS ČR“) jako správci, v souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to na dobu využívání služeb poskytovaných prostřednictvím DMS ČR, aby zpracovával výše uvedené údaje v poskytnutém rozsahu pro své marketingové účely a k optimalizaci své nabídky, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., zákon o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů. Dále udělujete souhlas s předáním zmíněných údajů obchodním partnerům DMS ČR. Máte právo požadovat od DMS ČR informaci o zpracování svých osobních údajů. V případě, že zjistíte, nebo se domníváte, že zpracování Vašich osobních údajů je v rozporu s ochranou Vašeho soukromého a osobního života nebo je v rozporu se zákonem, zejména jsou-li Vaše osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, můžete požádat DMS ČR o vysvětlení nebo odstranění takto vzniklého stavu. Svá práva dle předchozí věty můžete uplatnit a svůj souhlas s vyhodnocení a použitím Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely můžete kdykoliv odvolat krátkým písemným sdělením na info@dmscr.cz.

×