DMS Česká republika

DMS ČR je sdružením velkých bytových družstev, zajišťujících komplexní správu bytových domů pro své členy a klienty.

DMS ČR Projekty

 

DMS ČR ČASTÉ OTÁZKY

Pokud se nás chcete na něco zeptat, využijte nejdříve možnosti navštívit časté dotazy návštěvníků tohoto webu.

Proběhl druhý technický odborný seminář pro SVJ a BD

Tento týden proběhl již druhý technický a celkově čtvrtý odborný seminář pro zástupce SVJ a BD v rámci cyklu Akademie bydlení DMS ČR 2014. Tentokrát byl zaměřen především na pojištění bytových domů a vším, co s tématem souvisí. Setkání se konalo v krásných prostorách nové administrativní budovy Kooperativy, partnera DMS ČR a cca 80% bytových domů ve správě členských družstev sdružení. Účastníci semináře tak mohli vedle zajímavých příspěvků a informací shlédnout Prahu z místa, které je pro veřejnost jinak uzavřené.

Prezentace rámcové pojistné smlouvy Kooperativy včetně makléřského servisu, technické asistenční služby Global Assistance a praktických zkušeností správců bytového fondu bylo doplněno pojistnými produkty pro domácnost, rekreační objekty a vozový park. Výhod plynoucích ze spolupráce s renomovanou pojišťovací společností mohou využívat všichni uživatelé bytových jednotek v domech ve správě členských bytových družstev DMS ČR, které jsou pojištěny pod rámcovou pojistnou smlouvou. Bližší podmínky lze získat u některého z členů sdružení.

V rámci semináře se zástupcům bytových domů prezentovala společnost STO jako světový leader v oblasti zateplovacích systémů, firma Holborn z řady osvědčených stavebních společností a dodavatel lodžiových konstrukčních systémů Rieder s nápaditým technickým řešením pro zřízení nových lodžií či pro rozšíření stávajících lodžií a balkónů. Celý seminář zakončili stručné informace z oblasti legislativních změn pro SVJ a samozřejmě již tradiční slosování cen pro aktivní účastníky.

Další seminář proběhne 29. října od 16.oo hod. v budově Muzea hlavního města Prahy a bude zaměřen na atraktivní téma pasivních bytových domů.

 

8.10.2014

Jolana Hlaváčková, manažerka sdružení

 

zpět

AKCE

27.6.2022

Příklad vzorových stanov

Vzorové stanovy pro SVJ ke stažení

Novinky

17.6.2022

Družstevní bydlení s podporou Prahy má zelenou

Zastupitelstvo hlavního města Prahy schválilo na svém dnešním jednání realizaci nadlimitní veřejné zakázky s názvem „Partner pro projekt Dostupného družstevního bydlení - Lokalita Radlická (Smíchov)“ formou otevřeného řízení.

1.6.2022

Konference k dostupnému družstevnímu bydlení

První červnový den se v pražském CAMPu uskutečnila konference Hlavního města Prahy a České společnosti pro rozvoj bydlení k dostupnému družstevnímu bydlení s podporou metropole.

3.5.2022

Dostupné družstevní bydlení v Praze konečně na startu?

Včera informovala JUDr. Hana Kordová Marvanová členy pracovní skupiny pro organizaci konference o dostupném družstevním bydlení, že Praha plánuje schválit na svých květnových jednáních vyhlášení výběrového řízení na partnera pro realizaci prvního projektu družstevního bydlení s podporou hlavního města.

19.4.2022

Jednání s ministrem pro místní rozvoj

Dnes se uskutečnilo jednání s PhDr. Ivanem Bartošem, Ph.D., ministrem pro místní rozvoj České republiky. Probírali jsme spolu pohledy na klíčové oblasti bydlení – jeho dostupnost, zrychlení stavebního řízení, vývoj cen energií a cest k dalším úsporám jejich spotřeb, digitalizaci správy a provozu bytových domů a některé aspekty bytového družstevnictví.

2.4.2022

Prohlídka nového dohledového technického centra Schindler

V pátek 1. dubna t. r. se uskutečnila v rámci pravidelného jednání schůze členů Družstevního marketingového sdružení Česká republika (DMS ČR) také společná prohlídka nového dohledového technického centra výtahové společnosti Schindler.

Poskytnutím výše uvedených údajů udělujete souhlas se zpracováním těchto údajů jako Vašich osobních údajů Družstevním marketingovým sdružením ČR, se sídlem Střelničná 1861/8a, Kobylisy, 182 00 Praha 8, IČ 71284192 (dále jen „DMS ČR“) jako správci, v souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to na dobu využívání služeb poskytovaných prostřednictvím DMS ČR, aby zpracovával výše uvedené údaje v poskytnutém rozsahu pro své marketingové účely a k optimalizaci své nabídky, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., zákon o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů. Dále udělujete souhlas s předáním zmíněných údajů obchodním partnerům DMS ČR. Máte právo požadovat od DMS ČR informaci o zpracování svých osobních údajů. V případě, že zjistíte, nebo se domníváte, že zpracování Vašich osobních údajů je v rozporu s ochranou Vašeho soukromého a osobního života nebo je v rozporu se zákonem, zejména jsou-li Vaše osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, můžete požádat DMS ČR o vysvětlení nebo odstranění takto vzniklého stavu. Svá práva dle předchozí věty můžete uplatnit a svůj souhlas s vyhodnocení a použitím Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely můžete kdykoliv odvolat krátkým písemným sdělením na info@dmscr.cz.

×